Rođeni u potrazi za spasom

Velež odradio posljednji trening pred meč s Rudarom

Fudbaleri Veleža su danas odradili posljednji trening pred sutrašnji duel sa Rudarom, koji za Rođene ima ogroman rezultatski značaj.

Malo ko je vidio Mostarce na samom dnu Premijer lige BiH, a njihov opstanak u eliti je svakim kolom sve dalje i dalje.

Trener Kanatlarovski protiv Rudara neće moći računati na suspendovanog Maletića i suspendovanog Škaljića, ali se uprkos tome nada pobjedi.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Velež nakon četrnaest odigranih kola zauzima pretposljednje, petnaesto mjesto sa samo sedam osvojenih bodova.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.