Nogometaši Čelika sutra će u Kaknju gostovati ekipi Mladosti, a to će biti komšijski duel koji će sigurno privući veliki broj gledatelja na renoviranom stadionu.
Prvo ime Zeničana u ovoj sezoni je bez ikakve dileme 29-godišnji napadač Mahir Karić. Sjajni ofanzivac u 14. kola Premijer lige na svome kontu ima šest golova uz tri asistencije, što ga svrstava među najbolje navalne igrače u Premijer ligi.
Uoči sutrašnje utakmice optimista je glede konačnog rezultata.
"Sutrašnja utakmica je kao i svaka druga, pripremili smo se za ono što nas očekuje i vjerujemo u uspjeh. Utakmica je sigurno malo specifična zbog toga, što su najbolji pojedinci iz Mladosti bivši igrači Čelika. Sigurno imaju pregršt motiva protiv nas, ali nas to neće zavarati i mi moramo biti na svome nivou, ako želimo odigrati dobru utakmicu. Mi u svakoj utakmici idemo na pobjedu, ali nije neuspjeh ako osvojimo jedan bod. Mladost je savladala Željezničar i Sarajevo, pokazali su da imaju dobru ekipu, te da utakmice protiv jačih klubova igraju dosta bolje", ističe Karić.
U Kaknju će nogometaši Čelika imati veliku podršku navijača.
"Znamo šta za svaki klub, odnosno nogometaša znači kada imaš podršku s tribina. Radujem se sutrašnjoj utakmici, jer očekujem sjajnu atmosferu na tribinama. Mi ćemo dati svoj maksimum, te se nadam da ćemo na kraju pozitivan rezultat proslaviti zajedno sa našim navijačima, koji će nam sutra sigurno biti 12. igrač na terenu", kazao je za SportSport.ba Mahir Karić.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom