Ekipa Širokog Eroneta u Aleksandrovac doputovala je bez jednog od ključnih igrača, Hrvoja Puljka, a velike su mogućnosti da Širokobriježani više neće moći računati na usluge ovog izvrsnog beka.
Naime, kako iz nezvaničnih izvora saznaje SportSport.ba, Puljko je u BiH boravio bez radne dozvole, a zanimljivo je da je kao takav ipak registrovan u KS BiH. Ipak, kao strani državljanin ovaj igrač nije mogao bez dozvole raditi u BiH, te je vraćen u Hrvatsku, pa je ishod večerašnjeg susreta isčekivao u Zagrebu.
U Širokom sada užurbano rade na tome da za Puljka izvade radnu dozvolu kako bi im mogao pomoći u susretu koji će možda odlučiti i o budućnosti kluba, ali se još uvijek sa sigurnošću ne može reći da li će pouzdani bek "plavih" moći nastaviti sezonu u bosanskohercegovačkom prvenstvu.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Tri boda bi mnogo značila