Legendarni Hidayet Turkoglu je danas objavio kraj svoje bogate karijere.
Ovaj košarkaš se smatra najboljim igračem u historiji Turske, a u najjačoj svjetskoj ligi (NBA) proveo je 15 sezona. Nastupao je za Sacramento, San Antonio, Orlando, Toronto, Phoenix i Los Angeles Clipperse.
Najbolji učinak je imao u sezoni 2007/2008, kada je u dresu Orlanda po utakmici bilježio 19,5 poena u prosjeku
Turkoglu (36) će u budućnosti raditi u Košarkaškom savezu Turske, gdje će obnašati dužnost savjetnika za razvoj košarke.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Dosta toga je jasnije