Fudbalski klub Stuttgart na svojoj zvaničnoj internet stranici objavio je danas da je cijeli stručni štab kluba dobio otkaz.
Trener Alexander Zorniger zajedno sa svojim stručnim štabom dobio je danas otkaz u Stuttgartu zbog loših rezultata ovog kluba u ovoj sezoni njemačke Bundeslige.
"Nakon poraza u prošlom kolu Bundeslige odlučili smo da se zahvalimo treneru Zornigeru i stučnom štabu, jer smo shvatili da je vrijeme za neke promjene", saopštili su iz njemačkog kluba.
Zorniger je na klupi Stuttgarta bio šest mjeseci, ali zbog loših rezultata u zadnjih nekoliko mjeseci čelnici kluba odlučili su da nađu zamjenu za njemačkog stručnjaka.
Ekipa našeg Tonija Šunjića u sljedećem kolu gostuje kod drugoplasirane ekipe na tabeli Bundeslige Borussije Dortmund.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Nikog ništa ne pita