6. kolo grupne faze Lige prvaka

Ludilo u Wolfsburgu: Majstorije domaćih igrača

Endin Čaušević

Sjajnu utakmicu u grupi B igraju Wolfsburg i Manchester United.

Nakon prvog dijela utakmice domaći tim vodi sa 2:1 iako je United prvi stigao do vodstva. Gosti su u desetoj minuti poveli sa 1:0, a strijelac je bio Martial. Ipak, samo četiri minute trebalo je Wolfsburgu da stige do izjednačenja. Rodriguez je sjajno asistirao, a Naldo je izjednačio na 1:1.

Potpuni preokret domaćih uslijedio je u 29. minuti. Prekrasnu akciju odigrali su fudbaleri Wolfsburga, a najlakši dio posla pripao je Vierinhi koji je zatresao mrežu De Gee za 2:1.

Martial SUPER GOAL WOLFSBURG 0-1 MANCHESTER... by footballgoalslive
Rodriguez Naldo FANTASTIC GOAL WOLFSBURG 1-1... by footballgoalslive