U okviru finalne serije rukometnog prvenstva Danske, Kolding našeg Muhameda Toromanovića na svom terenu bio je bolji od FCK Handbolda (37:32) i tako u seriji koja se igra na dvije pobjede poravnao na 1:1.
Od samog početka utakmice momčad našeg Muhameda Toromanovića imala je rezultatsku prednost, tako da pobjeda niti u jednom trenutku nije bila upitna.
Naš reprezentativac odigrao je dobru utakmicu i sa 4 postignuta gola dao je veliki doprinos trijumfu svoje momčadi. U redovima Koldinga najefikasniji je bio Boris Schnuchel sa 7 pogodaka, dok je poražene goste predvodio Tommy Atterhall sa 8 postignutih golova,
Rukometno prvenstvo Danske, finale:
Kolding – Handbold 37:32 (1:1)
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Čeka nas dosta uzbuđenja