Mali Homid sada ima dres sa potpisom Messija
Pronađen dječak sa Messijevim dresom od plastične kese
Prošle sedmice na društvenim mrežama pojavila se fotografija dječaka koji je od kese napravio dres Messija, a nakon toga svi su krenuli u potragu za ovim dječakom.
Fotografija dječaka iz Iraka rastužila je mnoge širom svijeta, a i sam Messi je izrazio želju da ga upozna. Jučer se u medijima u Kurdistanu pojavila priča o ovom dječaku koji se zove Homid. On sada više ne mora da nosi dres od kese jer je dobio dres Barcelone sa potpisom Lionela Messija.
"Volim Messija, on je nevjerovatan fudbaler", kratko je kazao mali Homid.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Poznato lice mijenja Karija