Trener FK Borac Aleksandar Janjić bio je zadovoljan prikazanom igrom njegovih igrača u prvoj pripremnoj utakmici, u kojoj su Banjalučani savladali drugoligašku ekipu BSK sa 5:0.
Iako je Borac deklasirao gadskog rivala, Janjić je istakao da ima još prostora za napredak crveno-plavih.
"Rano je za svođenje nekih ozbiljnih utisaka, ali dali smo pet golova i to je ono što je dobro. No, imamo još dosta prostora i mjesta gdje bi trebali da budemo bolji. Neke stvari trebamo zadržati, neke ispraviti", kazao je Janjić za SportSport.ba.
Borac je dosta promijenio igrački kadar i za cilj ima da do kraja sezone izbori opstanak u Premijer ligi.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Ni on nije mogao zadržati emocije