Bh. internacionalac Ognjen Đelmić će svoju karijeru vjerovatno nastaviti u Mađarskoj.
Đelmiću je nedavno istekao ugovor sa Željezničarom i sa rukovodstvom tima nije uspio pronaći zajednički jezik po pitanju produženja saradnje, a očito je da su to iskoristili u višestrukom mađarskom prvaku Debrecenu.
Mađarski mediji su objavili da je Đelmić uspješno okončao pregovore sa Debrecenom i u narednim danima bi trebao potpisati ugovor, a tamošnjoj sportskoj javnosti on je ostao upamćen po golu koji je dao Ferencvarošu u uzvratnoj utakmici 2. pretkola Evropske lige.
Podsjećamo, Đelmić je tokom dosadašnje karijere nastupao za Rad, Laktaše, Drinu, Zvijezdu, Olimpic, Borac, Čelik, Spartak Semey i Željezničar.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ništa od Evropske lige