Fudbaleri Barcelone danas igraju na gostovanju protiv Levantea u okviru 23. kola španske Primere.
Lider na tabeli i aktuelni prvak Španije danas gostuje kod Levantea, a navijači Barcelone očekuju novi trijumf svoje ekipe. Barcelona je u srijedu u Kupu kralja deklasirala Valenciju sa 7:0, a briljirali su Messi, Suarez i Neymar.
Upravo se od njih očekuje da budu na visini zadatka i u današnjoj utakmici protiv Levantea. Pozntao je da ovaj trojac MSN ima jako dobar odnos, a to pokazuje i slika koju je Neymar objavio na svom Instagram profilu. Španski mediji navode da se na ovom 'selfiju' nalaze trenutno najbolji igrači na svijetu.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Saznali potencijalnog protivnika u trećem pretkolu
Nevjerovatna sreća pratila Zrinjski u žrijebu Lige prvaka · Udarna vijest
Pomaže Rossonerima i van terena