Splićani slavili sa 2:0

Sušić pogodio, Hajduk slavio za rođendan

Fudbaleri Hajduka slavili su pobjedu u 22. kolu HNL-a protiv Slaven Belupa rezultatom 2:0.

Splićani su na svoj 105. rođendan poveli u 45. minuti kada je bosanskohercegovački fudbaler Tino Sven Sušić pogodio za 1:0.

Drugi gol za domaću ekipu postigao je Zoran Nižić u 76. minuti za, kasnije će se ispostaviti, konačnih 2:0.

Treba reći i to da je Tino Sven Sušić današnjim pogotkom proslavio svoj 24. rođendan.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Hajduk je nakon ovog meča ostao na 3. mjestu HNL-a sa 42 osvojena boda, dok je Slaven Belupo sedmoplasirani sa 21 bodom iz 22. odigrana kola.