U Antaliji

Remi Širokog i Odensea

Nogometaši Širokog Brijega odigrali su neriješeno (1:1) protiv Odensea u prijateljskoj utakmici u Antaliji.

Široki je bio bolji u prvih 45 minuta, prijetio je u dva navrata preko Pehara, da bi u finišu stigao do vodstva.

Ivan Krstanović se dobro snašao i loptu poslao u mrežu danske ekipe, pa je bh. premijerligaš imao 1:0 na poluvremenu.

U nastavku dosta promjena, a Odense je uspio da izjednači s penala, koji je u najmanju ruku bio diskutabilan. Rasmus Festersen je bio strijelac za Odense.

Široki je imao dobru šansu preko Wagnera, no on je pogodio okvir gola iz slobodnjaka.

Široki - Odense 1:1

Široki je današnju utakmicu počeo u sastavu: Bilobrk, Ćorić, Brekalo, Pandža, Marković, Sesar, Kožulj, Pehar, Crnov, Baraban, Krstanović.w