Premijer liga BiH u šahu nastavljena je susretima trećeg kola. Aktuelni prvaci, Bosna i Kaisa, i ove godine su najozbiljniji kandidati za trofeje budući da su u tri kola pokazali najviše.
Odlične partije pružaju Panteri, te Slavija koji takođe imaju maksimalan učinak.
Rezultati (muški): TŠK Sloboda - Bosna 2:4, Panteri - Napredak 4:2, Tušanj - Banja Luka 2,5:3,5, Slavija - Bihać 2,5:3,5 i Široki Brijeg - Glasinac 3,5:2,5.
Poredak
Bosna i Panteri po 6 meč bodova, Slavija, TŠK Sloboda i Napredak po 3...
Rezultati (žene): Kaisa - Bihać 3:0, Slavija - Obudovac 2:1 i Mladost - Preporod 0:3.
Poredak
Kaisa i Slavija po 6 meč bodova, Obudovac i Preporod po 2 itd.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Napustio pripreme i vratio se u Bosnu i Hercegovinu
Transfer Mulahusejnovića u Sepahan propao, Iranci se nisu držali dogovora · Saznajemo
Lech bi mogao u Srbiju
Beograd već drhti, Delijama klecaju koljena pred najžešćim momcima Evrope
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije
Kada je on viđen u Beogradu od tog trenutka više niko ne spominje Arnautovića - On je Zvezdin san!
Zvuči besmisleno, ali nekad može i spasiti život
Zna da mu režim neće ništa: Čim je došao u Srbiju Arnautović jednim potezom pokazao loš primjer
Onda je shvatila da nije realno