Diskutabilno

Penal za Zrinjski? Procijenite sami

U današnjem susretu 21. kola Premijer lige BiH Čelik i Zrinjski podijelili su bodove.

Ova utakmica bila je jako važna za goste iz Mostara koji se trkaju sa Slobodom, Sarajevom, Širokim... za titulu.

Na poluvremenu je Čelik vodio 1:0, u nastavku Zrinjski dolazi do preokreta .Drugi gol postigao je Mešanović s bijele tačke, a prethodno je dosuđen penal koji je diskutabilan.

Arežina je bio u prodoru i pao je u šesnaestercu Čelika među dva igrača,  sami procijenite je li bilo kontakta i dovoljno elemenata za najstrožu kaznu.

Kako god, Zrinjski je golom Mešanovića poveo s 2:1, ali je eurogolom Džidić u 85. spasio bod Zeničanima.