Nico Rosbreg trijumfovao je na prvoj trci sezone u Formuli 1, Velikoj nagradi Australije.
Njemački vozač je pred veliku nagradu Bahreinda zanimljivu izjavu.
"Mogu biti Leicester City u Formuli 1, da nisam favorit na početku i da na kraju osvojim titulu", rekao je uz osmijeh Rosberg, te je dodao:
"Dobar start sezone. Bolid je bio odličan i u Melbourneu je sve funkcionisalo na pravi način. Sada se nadamo da će se tako nastaviti", istakao je on.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Kakve riječi teniske ikone