Reprezentativac BiH Edin Džeko nalazio se ovog vikenda u Minhenu, gdje je razgovarao sa Christianom Nerllingerom, budućim generalnim menadžerom Bayerna.
Svaki se dan očekuje dogovor Milana i Wolfsburga oko transfera Edina Džeke na San Siro, ali, čini se, kako se u igru za potpisom bh. dijamanta uključio i velikan iz Minhena.
Njemački mediji javili su da se Džeko sastao sa Ulijem Hoeness i Franzom Beckenbauerom, ali, zbog strogih pravila UEFA do takvog sastanka nije moglo doći. Ipak, Džeko se sastao sa Nerlingerom, čovjekom koji će tek od jula preuzeti zvaničnu funkciju generalnog menadžera u Bayernu, pa je sastanak sa Džekom ustvari bio nezvaničan.
Tema ovog sastanka vrlo vjerovatno je bio mogući dolazak Džeke na Allianz Arenu, ali, za sada se ne znaju pojedinosti.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Spustio se nekoliko rangova niže