Atraktivna manekenka Dede Dalmati oduševila je beogradsku javnost prilikom posjete košarkašu Tarance Kinseyu.
Amerikanac iz redova Crvene zvezde uoči utakmice protiv Darussafake bio je vrlo nervozan i na kraju je postigao samo dva poena, a čini se da je najveći "krivac" za to bila upravo lijepa Dede Dalmati.
Tamnoputa seks bomba, kako su je nazvali u susjedstvu, u proteklim danima boravila je u posjeti kod Kinseya i sudeći po fotografijama ovaj simpatični par se provodio na pravi način. Uz posjete noćnim klubovima, Kinsey je Dade također upoznao sa ljepotama Beograda i u cijeloj priči bila je nezaobilazna i šetnja Knez Mihajlovom ulicom.
Inače, Dede ima običaj mamiti uzdahe muške populacije i na Instagramu je postavila neke nove fotografije koje vam donosimo u galeriji.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sreća je pratila, vidjet ćemo dalje
UEFA smanjila grupe: Zrinjski i Sarajevo saznali potencijalne protivnike u trećem pretkolu
Ne biraju se sredstva
Na obali Drine teška bruka srpskog fudbala u režiji Aleksandra Vučića: Ovo su tri žrtve!
Navijačka grupa se zove Torcida