Bournemouth ne žele tako lako da se odrekne, po svemu sudeći dva zlatna vrijedna fudbalera.
Prema pisanju tamošnjih medija, Slaven Bilić poslao je 30 miliona eura za napadača Calluma Wilsona i vezistu Matta Ritchija, međutim Bournemouth je to glatko odbio.
Još uvijek se ne zna pravi razlog. Dok jedni špekulišu kako oni žele da ovaj tandem i naredne sezone igra na tim pozicijama i da brani iste boje, drugi već govore da je razlog tome premalo novca jer klub ne želi tako lako da se odrekne usluga ova dva fudbalera.
Interesovanje za Wilsona ne čudi. Ovaj stameni napadač je u pet utakmica postigao isto toliko golova, nakon čega je zadobio povredu koja ga je udaljlila sa travnatih podloga.
Ritchie je odigrao sezonu za pamćenje, svojim preciznim loptama kreirao je golove i tako svom timu izborio opstanak u eliti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom