U osmom kolu play-out faze Prve lige Republike Srpske, svoja koplja će u Vlasenici ukrstiti istoimeni klub i Sloboda iz Markonjić Grada.
I jedni i drugi su već odavno postali putnici u niži rang, ali u ovaj meč kako kažu, ulaze sa vjerom u pobjedu.
"Pretposljednja utakmica kod kuće ove sezone. Igramo protiv nama dobro poznatog rivala Slobode iz Mrkonjić Grada. Ovo će biti šesti put kako se sastajemo sa njima, te ćemo nastojati da prekinemo niz poraza. Biće ovo jedna tvrda utakmica iako su oni već osigurali put u niži rang", zaključio je za SportSport.ba fudbaler Vlasenice, Nikola Janjić.
Utakmica između Vlasenice i Slobode MG igra se danas od 17 sati.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Onda je shvatila da nije realno