Travnik teško poražen

Juniori Slobode slavili rezultatom 11:0

Juniori Slobode slavili su s visokih 11:0 protiv Travnika u 28. kolu Premijer lige BiH.

Dok su kadeti slavili sa 8:0, juniori su na Tušnju bili nešto efikasniji, pa su goste ispratili sa 11 golova u mreži.

Po tri gola postigli su Mehmed Ćosić i Nermin Hajdarević, po dva Admar Suljić i Ajdin Hrnjić, dok se u strijelce jednom upisao i Ademir Čolić.

U duelu Borca i Širokog Brijega mreže su mirovale, do je Radnik s 1:0 savladao Slaviju. Gol odluke postigao je Abdurahman Beširović u 21. minuti.

U Vitezu je domaći tim sa 2:1 bio bolji od Rudar Prijedora, a mrežu gostiju tresli su Ivan Čurak i Vedran Vrhovac, dok je za goste jedini gol postigao Predrag Lajić u 51. minuti.