Iskusni Vernes Selimović (33) odlučio je na kraju ove sezone napustiti Čelik u kojem vlada veoma teška situacija.
Zeničani su nedavno završenu sezonu okončali na šestom mjestu, ali situacija u klubu je iz dan u dan sve gora i veliki broj igrača najavio je odlazak.
Pitanje je uopće kako će izgledati sastav tima sa Bilinog polja u narednoj sezoni, a i naš sagovornik potvrdio je veoma lošu situaciju u svom sada već bivšem klubu.
"Ugovor mi je istekao, slobodan sam igrač i ne ostajem u Čeliku. Situacija u klubu je loša, a za daljnji tok karijere ću vidjeti. Ima već nekih ponuda", kazao je Selimović za SportSport.ba.
Ovaj nogometaš rođen u Donjem Vakufu osim Čelika u našoj zemlji nosio je i dres bihaćkog Jedinstva, Zrinjskog, Željezničara, a ove sezone u dresu Čelika u Premijer ligi četiri puta se upisao u listu strijelaca, te odigrao 20 susreta. Uz to je dodao i četiri asistencija pa će biti zanimljivo vidjeti gdje će iskusni „lisac“ bh. premijerligaških terena nastaviti karijeru.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Crvena zvezda još ne odustaje