Bugarski teniser Grigor Dimitrov mogao je samo da se nasmije kada je čuo na razglasu turnira u Stuttgartu glas bivše djevojke.
Dimitrov je zavodnik starog kova, bio je u vezi sa Marijom Šarapovom, ali i sa predivnom Nicole Scherzinger
Ako je ovu potonju i zaboravio, organizatori turnira u Stuttgartu odlučili su da ga vrate u prošlost, pa su mu tokom meča sa Del Potrom (kojeg je Argentinac i dobio) pustili pjesmu koju pjeva upravo Nicole.
Napio se vode i nasmijao, šta je drugo i mogao...
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakvo ludilo u Minhenu
Harry Kane obavijestio čelnike Bayerna da želi da ide, najavljen je senzacionalan transfer!
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Česi poveli protiv Crne Gore nestvarnim pogotkom
Ma, šta je ovo bilo? Podgorica ne pamti bolji gol, volej o kojem bruji cijela Evropa!
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji