Radnik iz Bijeljine je dobio prvo pojačanje za narednu sezonu u Premijer ligu BiH.
Uprava kluba na čelu sa Mladenom Krstajićem već uveliko radi na slaganju igračke križaljke za narednu sezonu, a prvo pojačanje je 30-godišnji Mladen Lučić koji je sa Radnikom potpisao ugovor na dvije godine.
Lučić u redove Radnika dolazi iz Slavije i u bijeljinskom timu vjeruje da će biti dostojna zamjena za Avdukića koji se vratio u Borac iz Banja Luke.
"U Radniku su mi ponudili dobre uslove i brzo smo se dogovorili. Želim da sa novim klubom doguramo što dalje u evropskim takmičenjima, a Slaviji želim sve najbolje u novoj sezoni. U Bijeljini imam dosta prijatelja jer sam ranije bio u Radniku. Atmosfera u klubu je odlična i ambicije su nam se podudarile", izjavio je Mladen Lučić.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Portugalac je napravio ogromnu grešku
Dominik Livaković je večeras udario šamar Joseu Mourinhu kakav niko nikad nije: "Sad je sve jasno"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Mijenja stručni štab