Trijumf nad Splitom

Plemići preokretom do pobjede

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su Split s 4:2 u prijateljskom meču odigranom u Tomislavgradu.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo. Jedini šut u okvir gola završio je u mreži i to su gosti u 32. minuti poveli pogotkom Bagarića.

Minimalnim vodstvom Splićana se otišlo na odmor, da bi nakon osam minuta igre u nastavku Plemići stigli do preokreta. Pogađali su Pehar i Mrkaić za prednost od 2:1.

Gosti su uspjeli izjednačiti u 67. minuti, ali do kraja mostarski tim ipak dolazi do pobjede. Prvo je Arežina pogodio za 3:2, a Filipović je s penala pogodio za konačnih 4:2.