Vezni fudbaler Luca Cigarini novo je pojačanje Napolija, a ovu vijest potvrdio je klub na svojim službenim internetskim stranicama.
Nakon što je u svoje redove doveo talijanskog reprezentativca Fabija Quagliarellu, Napoli je potpisivanjem Cigarinija najavio borbu za izlazak na evropsku scenu.
Prija Napolija ovaj veznjak olimpijske reprezentacije Italije nosio je dres Parme i Atalante za koje je ukupno odigrao 93 susreta u Seriji A i pritom postigao 7 golova.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima