Fudbaleri Rudara iz Prijedora pripreme polako privode kraju i vrše posljednje probe uoči nove sezone u Prvoj ligi Republike Srpske.
Ekipa se nije mnogo promijenila. U klub je stiglo nekoliko novih imena, ali većina igrača je iz omladinskog pogona. Jedan od onih koji je bio nosilac igre tokom prošle sezone u Premijer ligi BiH je i krilni napadač Bojan Burazor, koji kako kaže s nestrpljenjem iščekuje početak prvenstva.
"Nakon neuspjelih dogovora sa jednim klubom iz Premijer lige, vratio sam se u Rudar. Treniramo dosta naporno kako bi se što prije uigrali sa novim imenima koja su stigla u klub. Imamo mlad tim, ali izrazito talentovan te smatramo da bi sa ovim igračkim kadrom mogli napraviti dobar rezultat što nam je i cilj. Mi se ne predajemo, idemo iz utakmice u utakmicu i nadam se da ćemo ostvariti zacrtani cilj", ističe za SportSport.ba fudbaler Rudara, Bojan Burazor.
Do sada, Prijedorčani su odigrali dvije prijateljske utakmice a Burazor je isto toliko puta bio strijelac.
"Tokom priprema odigrali smo dva meča i imamo dva trijumfa. Postigao sam dva pogotka, što dovoljno govori u kakvoj se formi nalazim", dodaje on.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Lekcija cijelom Balkanu
Sin srpske legende prišao Ivanu Perišiću i tražio mu dres, uslijedio je potez za pamćenje Hrvata
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Nakon meča na Koševu
Zekić nakon Craiove: "Uz Mostar i Spartak na Koševu - ovo je naša najbolje utakmica"
Karijeru nastavlja van granica Bosne i Hercegovine