Kapitenka SFK 2000 Sarajevo Alisa Spahić govorila je o predstojećim utakmicama u kvalifikacijama za Ligu prvaka.
Kako je istakla, grupa je jako teška ali će ekipa bh. prvaka dati sve od sebe da napravi što bolji rezultat.
"Počeli smo 15.7. sa pripremama i radimo po dva treninga dnevno. Imali smo prvu prijateljsku utakmicu sa dječacima našeg kluba. Dobili smo novu igračicu iz Poznana, ostatak tima je ostao isti", rekla je Alisa Spahić, te dodala:
"Grupa je teška, sve su prvaci država. Mi ćemo raditi na pripremama da se što bolje spremimo. Sigurna sam da će trenerica izabrati 18 najboljih koji će pružiti maksimum u tim utakmicama".
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Siniša Jokić pod istragom