Novi/stari član engleske Premier lige Hull još uvijek ne zna s kojim će trenerom ući u novu sezonu.
Nakon što je Steve Bruce ovog ljeta napustio klub, Uprava traga za njegovim nasljednikom a čini se da bi on mogao biti legendarni Gianfranco Zola.
Nakon završetka fudbalske karijere, ovaj 50-godišnji Italijan je trenirao West Ham, Watford, Cagliari i El Arabi ali je u svim klubovima dobio otkaz, pa se baš i ne može pohvaliti nekim trenerskim uspjesima.
Na meti Hulla bio je i selektor Velsa Chris Coleman, ali su njihovi planovi propali nakon što je ovaj trener odlučio da ostane na klupi ove otočke reprezentacije.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Ima iskustva igranja u BiH
Na Koševu nema odmora: Sarajevo dovodi još jednog igrača koji je igrao prošle sezone u Hrvatskoj?
Navijači u službi politike