Luis Ibanez poslije godinu dana završio je saradnju sa Crvenom zvezdom i preselio se u Tursku, gdje će nastaviti karijeru.
Ovaj 28-godišnji Argentinac postigao je dogovor sa turskim prvoligašem, ekipom Trabzona.
Pristalice ovog kluba priredile su mu toplu dobrodošlicu, te su ga pri slijetanju na aerodrom dočekale uz pjesmu i pokliče.
Podjestimo, Ibanez je u Trabzon prešao za sumu od 1,5 miliona evra.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa
Nikola Jokić je postao ogroman problem za Srbe - Razlozi su bizarni!
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Odabrali susjednu zemlju