Košarkaš Francuske Joffrey Lauvergne jedan je od glavnih igrača Trikolora tokom OI u Riju.
Sa reprezentacijom se plasirao u četvrtfinale takmičenja u Riju, a Raduljici i društvu danas je u jednom od intervjua poručio šta misli.
"Srbija iz godine u godinu igra sve bolje. Kostur tima ostao je isti, jedno ili dva imena se priljuče tokom godine. Saša sjajno radi svoj posao. Najviše bih volio da smo Srbija i mi u finalu ovog takmičenja", kazao je za inostrane medije, Lauvergne.
Krilni centar zajedno sa svojim saigračima čeka drugoplasirani tim iz grupe B koji još uvijek nije tačno definisan.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dimitrije Kamenović ponovo otpisan, ali...
Zaboravljeni Srbin je već godinama fudbalski parazit u Rimu - Ne igra nikad, ali para je laka
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Željezničar završio evropski put porazom od Kopra
Admir Adžem najavio dolazak novog napadača: "Stiže u ponedjeljak, jedva ga čekamo"
Na sceni je dugo vremena