Prijateljski meč

Borac uveličao jubilej Hajduka

D. Vejo

Fudbaleri Borca jučer su u prijateljskom meču bili bolji na gostovanju u Bačkoj od ekipe Hajduka rezultatom 4:2.

Vlado Jagodić i njegovi izabranici pozvani su u Bačku kako bi povodom obilježavanja 90 godina postojanja Hajduka kroz prijateljsku utakmicu uveličali jubilej.

Banjalučki tim, bio je uvjerljiv, pa su tako utakmicu završili s rezultatom 4:2.

Nakon prvih 45 minuta, rezultat je glasio 2:2. Ipak, bolje izdanje crveno-plavih viđeno je u drugom poluvremenu kada su uspostavili inicijativu na terenu te postigli još dva pogotka, čime bilježe trijumf.

Za Borac pogađali su Kukić, Jagodić te dva puta Ognjen Škorić.