Jedna utakmica kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo trebala je biti namještena, za šta postoji i dokaz.
Fudbalerima El Salvadora je ponuđeno da namjeste utakmicu protiv Kanade koja se igra u Vancouveru, a nepoznata osoba je pokušala potplatiti fudbalere ove selekcije da 'puste' pobjedu Kanađanima.
“Kanada mora pobjediti El Salvador u Vancouveru i nadati se da će Meksiko pobijediti Honduras u posljednjem kolu kvalifikacija grupe A”, govorio je muški glas na snimku koji su fudbaleri El Salvadora pustili na press konferenciji uoči utakmice.
Važno je istaći da El Salvador nema nikakvih šansi za prolazak grupe jer je trenutno posljednjeplasirani tim u grupi A sa svega dva boda, dok je Kanadi prijeko potrebna pobjeda.
Ova utakmica igra se u četvrtak 9. septembra, a reprezentacija El Salvadora će vjerovatno imati motiv više da ne izgubi.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Delije mu odale priznanje
Na Marakani slave povratak ratnog zločinca u Beograd: "Dobro došao kući generale"
Da li je ovo politička poruka?
"Ćaci baba": Igrači Zvezde i Dubaija nisu mogli vjerovati šta je gospođa izvadila u dvorani
Bio prvak s Atleticom
Sprema se detonacija u Hrvatskoj - Velika zvijezda stiže, pa i Dinamo bi ga teško doveo!
Vušković je oduševio svijet