Fudbaleri Barcelone sinoć su deklasirali Celtic na Nou Campu, a četiri asistecije i jedan gol upisao je Neymar.
Brazilac se nakon reprezentativne pauze priključio Barceloni s kojom zbog Olimpijade nije bio ni na pripremama. Ipak, Neymar je već sinoć pokazao da se nalazi u dobroj formi, te je čak četiri puta bio asistent, te je postigao jedan gol iz slobodnjaka.
Međutim, Brazilac je danas ponovo dospio u centar pažnje nakon što je na svom Facebook profilu objavio svoju prvu pjesmu. On je najavio i svoj prvi album, a prva pjesma se zove "Yo necesito". Navijači i nisu posebno oduševljeni njegovim "pjevačkim" sposobnostima.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Onda je shvatila da nije realno