Borussia Moenchengladbach deklasirala je Werder s 4:1 u trećem kolu njemačke Bundeslige.
Borussia se svojim navijačima danas iskupila za težak poraz od Cityja u Ligi prvaka (4:0), pa je s 4:1 savladala Werder.
Sve golove domaći tim je postigao u prvih 45 minuta, a po dva su postigli Torgan Hazard i Rafael.
U nastavku je Werder smanjio preko Gnabryja u 73. minuti, a u 80. je Johansson dobio direktan crveni karton u timu gostiju.
Borussia ima šest bodova nakon dva kola, dok je Werder na dnu sa tri poraza i sa gol razlikom 2-12.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Simanić se osjeća izdanim