Mujezinović nakon žrijeba Kupa

"Krize dođu i prođu, klub ostaje"

Edmir Škorić

Voljom žrijeba odlučeno je da Sloboda igra protiv Širokog Brijega u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Nihad Mujezinović, predstavnik Slobode, dao je komentar na žrijeb.

"Kao i svake utakmice, očekujemo što bolji rezultat. Probaćemo u prvoj da napravimo što bolji rezultat. Mislim da nas povoljan rezultat u Tuzli može odvesti u četvrtfinale", rekao je Mujezinović, dodavši:

"Žrijeb je takav kakav jest. Moglo je i bolje, ali šta da se radi. Očekujemo da napravimo dobar rezultat u Kupu, ali moramo unijeti prvo mir u kuću".

"Svi su klubovi i dosad imali krize i izvlačili se, ali klub ostaje klub", komentarisao je nekadašnji as Slobode krizu na Tušnju.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.