Novu šansu u Werderu bh. reprezentativac Izet Hajrović bi mogao dobiti već za vikend.
Da nakon odlaska trenera Skripnika dolaze bolji dani za Hajrovića ispostavilo se u utakmici protiv Mainza. Hajrović je uspio postići fenomenalan pogodak, a njegov nastup od strane privremenog trenera nije prošao nezapaženo.
Naime, mediji u Njemačkoj su objavili da bi Hajrović ponovo mogao zaigrati već sutra kada Werder u okviru 5. kola Bundeslige dočekuje Wolfsburg, a nadu tome daje u izjava koju je dao privremeni trener Nouri.
"Izet je bio pun motivacije protiv Mainza. Velike su šanse da će ponovo igrati", izjavio je Nouri pred meč sa Wolfsburgom koji se igra na Weseru.
Werder će protiv Wolfsburga tražiti ujedno i izlaz iz rezultatske krize, budući da je trenutno na dnu tabele bez osvojenih bodova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Ne žele ga gledati u Kataru