Prijateljski meč u Splitu

Zrinjski na Poljudu poražen od Hajduka

Reprezentativnu pauzu u prvenstvu Zrinjski je iskoristio za odigravanje prijateljske utakmice sa Hajdukom.

Duel između Zrinjskog i Hajduka je odigran na stadionu Poljud, a na kraju više razloga za zadovoljstvo je imao splitski klub koji je slavio sa 2:0.

Do prednosti u ovom susretu Hajduk je došao u 11. minuti. Za vodstvo od 1:0 je pogodio Vojković nakon centaršuta s desne strane, a samo devet minuta kasnije je Futacs iz slobodnog udarca udvostručio prednost Hajduka.

U nastavku utakmice i jedni i drugi su uspjeli stvoriti po nekoliko šansi, ali rezultat je ostao nepromijenjen i Hajduk je na kraju slavio sa sigurnih 2:0.