U danima vikenda počinje nova sezona A-1 lige naše zemlje. Košarkaši bugojanske Iskre sezonu će otvoriti gostovanjem kod Burcha iz Sarajeva, jednim od pretendenata za vrh tabele.
U Iskri su svjesni da ih očekuje veoma kvalitetan protivnik, ali ne misle se olako predati.
"Burch poznajemo još iz play offa prije dvije godine, a mi ove godine imamo bolju ekipu. Vratio se Mirza Pandžo, tu je i Fahrudin Manjgafić iz Sparsa, a imat ćemo još jednog beka iz Sparsa, koja dolazi iz Srbije. On neće tu biti tu prvo kolo radi papira, ali će nam onda od narednog kola biti na raspolaganju, kazao je trener KK Iskra Mujo Kovačević koji se dotakao i ambicija njegovog tima.
"Naš cilj ove godine je da ostanemo, da se ne budemo se u zadnjim kolima borili za opstanak. To je naš glavni cilj", dodao je Kovačević za SportSport.ba.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sve je sada prokomentarisao u svom videozapisu
Dobio je i prijetnje smrću: Hrvatski Youtuber brutalno napadnut zbog Crvene zvezde
Popularni pjevač se oglasio nakon pobjede BiH
Juka i Lepi imaju posebnu konekciju: Objava zbog koje je večeras "srušen" Instagram
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Trener Reala objasnio kako stoje stvari
Ni sinoć nisu odigrali ni minute za Real, pa Alonsa pitali šta se dešava: "Rekao sam istu stvar"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?