Ekipa Podrinja danas je u Prijedoru poražena od domaćina Rudara rezultatom 2:0 u sklopu 11. kola Prve lige Republike Srpske.
Oba pogotka za domaćina postigao je Ćatić, a u protivničkom taboru iskazali su nezadovoljstvo prikazanom igrom na terenu.
"Mi smo se malo uplašili protivnika. Posebno su zatajili naši napadači koji su igrali dosta loše. Domaćin je zasluženo slavio, nama je ostalo da izvučemo pouke iz ovog meča. Rudar je bio bolji tim", kazao je strateg Podrinja Senad Hadžić.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Oglasio se Goran Vučević