U velikom grčkom derbiju Olympiakos je deklasirao Panathinaikos sa 88:63.
Na startu prvenstva Olympiakos je pokazao gostima iz Atine ko je trenutno vladar Grčke.
Pirejci su slavili u sve četiri dionice i bez ikakvih problema su upisali pobjedu, a već na poluvremenu su vodili 50:32.
Printezis je ubacio 18 poena uz pet skokova, Green je dodao 14, a Jojeski 15 poena uz devet skokova. Spanoulis je imao 0-7 iz igre i sedam asistencija.
Na drugoj strani Bourousis je ubacio 12 poena, Gist 10 poena.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Čeka nas dosta uzbuđenja