Široki Brijeg je i drugi put u svega nekoliko dana poražen napustio stadion Tušanj u Tuzli.
Nakon poraza u Kupu, Širokobriježani su položili oružje i u prvenstvu, iako je s malo sreće rezultat mogao biti i bolji. Mišljenje je to i Slavka Bralića.
“Ne možemo biti zadovoljni prije svega rezultatom. Žalimo jer smo igrali bolje i zaslužili minimalno jedan bod“, rekao je prvotimac kluba Slavko Bralić.
Široki Brijeg naredni meč igra već u srijedu, a protivnik i ovog puta je tim Slobode, s tim što će se ovogputa igrati na Pecari u okviru Kupa.
“Ako odigramo kao na prethodne dvije utakmice, proći ćemo dalje. Potrebno je samo postići pogodak. Što se tiče plasmana u Ligu šest što je primarni cilj, vjerujem da ćemo uspjeti ukoliko nastavimo igrati kao u Tuzli. Od dolaska novog šefa smo podigli samopouzdanje i izgledamo bolje nego ranije. Bez sumnje zaslužujemo mjesto u Ligi šest“, rekao je.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Džikić je poznat po mislu za ironiju