Kup BiH

Mladost i Radnik opet slavili, četiri gola Obradovića

Radnik i Mladost iz Kaknja plasirali su se u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine.

Slavija je poražena sa visokih 6:1 u prvom meču, pa duel u Lukavici i nije bio posebno uzbudljiv.

Ipak, i pored toga tim iz Kaknja stigao je do pobjede, pošto je u 90 minuta dvaput zatresao mrežu nemoćnog domaćina. Vodeći gol postigao je Asanović.

Radnik je u Kaknju prije sedam dana slavio s 1:0 protiv prvoligaške ekipe Rudara, a danas su Bijeljinci bili uvjerljivi, pošto su slavili s 5:1.

Nevjerovatni Obradović postigao je četiri gola, novi igrač Okić postigao je jedan, dok je jedini pogodak za goste i to u prvoj minuti postigao Vehab.

Slavija - Mladost 0:2

Slavija: Trifković, Lalović, Radosaljević, Đorđević, Zečević, Salčin, Stojanović, Milenković, Popovac, Lemez, Čvoro.

Mladost: Lalić, Gačan, Laštro, Rondić, Asanović, Šišić, Musić, Rizvanović, Hodžić, Šuman, Kalajanović.

Radnik - Rudar 5:1

Radnik: Oštraković, Jakovljević, Martinović, Beširević, Zeljković, Obradović, Janković, Ostojić, Srećković, Okić, Šerbečić.

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

Rudar K.: Mujagić, Sarvan, Alić, Hrustanović, Sikira, Vehab, Neimarlija, Delić, Bajramović, Topalović, Čizmić.