Zlatan Ibrahimović nastavio je sa očajnim izdanjima u dresu Manchester Uniteda.
Švedski napadač u posljednjih šest ligaških mečeva nije postigao nijedan pogodak, niti upisao asistenciju, a prema golovima rivala uputio je 38 udaraca.
Statistika je, dakle, nemilosrdna prema Ibri. Devet sati bez datog gola, nezapamćeno kada je u pitanju igrač njegove klase.
On je protiv Burnleyja prijetio na sve načine, ali gostujuća mreža kao da je bila začarana. Ostalo je 0:0, Ibra je u 90. promašio nemoguće i čini se da je izgubio povjerenje Josea Mourinha.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Projekat je dosta ambiciozan