Skupo pojačanje Manchester Citya, Argentinac Carlos Tevez povrijedio se pod tušem!
Više od 26 miliona funti vrijedno pojačanje Manchester Citya okliznuo se u kadi u hotelu Durban, gdje se City nalazi na pripremama. Uslijed pada, Tevez se povrijedio pa će tako propustiti kompletne pripreme svoje nove ekipe u Južnoj Africi.
“Istina je. Tevez se povrijedio pod tušem, ali povreda nije toliko ozbiljna i očekujemo da će biti spreman za početak sezone”, rekao je neimenovani izvor kluba sa Eastlandsa.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Nikog ništa ne pita