Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko igra u životnoj formi.
Džeko je prvi strijelac Serije A sa 10 postignutih golova na 11 mečeva, a osim toga igra sjajno i u Evropa ligi gdje je sinoć postigao dva pogotka u pobjedi Rome protiv Austrije iz Beča.
Novo veliko priznanje za Dijamanta stiglo je od portala Whoscored.com koji je Džeku proglasio igračem mjeseca u Seriji A što je bilo potpuno očekivano nakon sjajnih partija.
Džeko je u oktovru imao prosječnu ocjenu od ovog portala 8.49 te je postigao čak šest golova iz 23 pokušaja. Samo se nadamo da će naš napadač nastaviti sa sjajnom formom.
Podsjetimo da će narednu šansu za postizanjem novog pogotka imati već u nedjelju kada Roma dočekuje Bolognu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Naša reprezentacija napredovala na listi favorita
FIBA posvetila moćan tekst reprezentaciji BiH i žestoko "poentirala" u posljednjoj rečenici!
Kakvo ludilo u Minhenu