Fudbaleri Herthe i Borussije Moenhengladbach u ovim trenucima igraju meč 10 .kola Bundeslige.
Domaći fudbaleri već nakon prvih 45 minuta imaju dva gola prednosti. Strijelac oba puta bio je povratnik nakon teške povrede Salomon Kalou.
On je pogađao u 18. i 33. minuti susreta. Ipak, tu nisu stali problemi za goste jer je Kramer pred kraj prvog dijela igre dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.
U video prilogu pogledajte pogotke Kaloua.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Više nije član katalonskog kluba