Rukometna reprezentacija BiH igrat će u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo na domaćem terenu protiv Austrije.
Selektor našeg tima Bilal Šuman optimista je pred ovaj meč i poručuje da imamo šansu da pobijedimo Austriju.
"U meču protiv Španije bilo je mnogo segmenata igre koji su bili zadovoljavajući, naročito igra u odbrani tokom prvog poluvremena. Isto tako možemo biti zadovoljni sa mnogo sitaucija u kojima smo se branili i napadali sa igračem manje, kao i sa napadom na igrača više. To su stvari koje želimo prenijeti na ovu utakmicu. Mislim da je Austriji ovo 'zadnji voz' nakon iznenađujućeg poraza Austrije od Finske. Sa tranzicijom u kontri i polukontri imamo šanse da pobijedimo, jer je tako Finska dobila Austriju. Bit će promjena u ekipi, ali sada ne bih govorio o imenima. Očekujemo veliku podršku sa tribina jer nam pobjeda otvara vrata za Evropsko prvenstvo. Poslije toga ćemo imati mnogo vremena do maja da se skoncentrišemo na Finsku i na dvije utakmice koje ćemo igrativ ove reprezentacije", rekao je Šuman.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Izbornik crnogorske selekcije pred Hrvatsku
Robert Prosinečki na Maksimiru za sva vremena 'ugasio' napadača: "Tako se voli Crna Gora"
Poznato lice mijenja Karija