Fudbaleri Monaca ostvarili su danas pobjedu na domaćem terenu protiv Nancyja u okviru 12. kola francuske Ligue 1.
Monaco je na domaćem terenu slavio sa 6:0, a junak je ponovo bio Radamel Falcao. Kolumbijac je u prvom poluvremenu za samo pet minuta uspio dva puta da zatrese mrežu protivničke ekipe.
Falcao je domaći tim doveo u prednost u 25. minuti, a samo pet minuta kasnije bilo je 2:0 kada je Kolumbijac bio precizan sa bijele tačke. Napadač Monaca pokazao je da se konačno vraća u svoju nekadašnju formu.
U drugom poluvremenu Monaco je uspio postići još tri gola. Sredinom drugog dijela na 3:0 povisio je Mbappe, dok je za 4:0 pogodio Carrillo. Ipak, to nije bilo sve jer je Monaco u finišu utakmice postigao još dva gola. Prvo je na 5:0 povisio Fabinho, dok je konačnih 6:0 postavio Carrillo.
Monaco je drugi na tabeli Ligue 1 sa 26 bodova, dok je Nancy predzadnji sa devet bodova.
Ligue 1, 12. kolo:
Monaco - Nancy 6:0
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Selektor košrakaške reprezentacije BiH
Bećiragićeva lekcija o patriotizmu: "Kad ti ponude lovu da ostaviš državu..."
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici