Na utakmici Valencije i Barcelone odigranoj prošlog mjeseca desio se incident kada je sa tribine prema fudbalerima katalonskog kluba doletjela jedna flaša.
Navijač Valencije koji je pogodio fudbalere Barcelone flašom je naknadno identifikovan, a potom i kažnjen.
Riječ je o još uvijek maloljetnom licu (17), a kažnjen je sa 3000 eura i pola godine zabrane ulaska na stadione u Španiji.
"U trenutku kada sam bacio flašu shvatio sam da nisam trebao uraditi to. Žalim zbog svog poteza jer me to ne određuje kao osobu, niti je svojstveno navijačima Valencije", poručio je navijač.
Po pitanju ovog slučaja oglasio se i predsjednik lige Javier Tebas, koji je optužio igrače Barcelone da su glumili.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
S usana im se moglo pročitati šta govore
Dok je Modrić ležao na terenu ono što su uradili Jovetić i Savić je zgrozilo sve na Maksimiru!
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Specijalni pred novom avanturom